Het volgende bericht is aangeleverd door de Doederij,
Beste klanten, relaties en overige betrokkenen,
Per 1 januari 2015 zijn er veel veranderingen doorgevoerd binnen zorg en welzijn. U heeft er vast wat van meegekregen. Maar wat betekenen deze veranderingen nu concreet voor ons als zorgaanbieder of nog belangrijker, wat betekent dat voor u?
Om te kunnen garanderen dat u wordt gehoord en optimaal wordt ondersteund hebben wij onszelf eens kritisch tegen het licht gehouden en onze verwachtingen naar elkaar uitgesproken.
Wij staan als aanbieder in de zorg voor één belangrijke taak: het vinden van een passende oplossing die invulling geeft aan uw zorgvraag. Voor uw “Zorg-geluk” en dat durven we vanaf nu onder ons nieuwe logo te zetten.
We hebben onze diensten aangescherpt en aangevuld. Passend op de zorgvraag. Door te denken in mogelijkheden en door duidelijk te communiceren, naar u en de mensen om u heen. Het is tijd om te `doen` en daarom hebben wij voor een vertrouwde naam gekozen die daar invulling aan geeft. Doederij!
Wij zijn klaar voor een nieuwe generatie zorg. Kunnen wij u ergens mee helpen of heeft u vragen dan komen wij graag bij u thuis voor een vrijblijvend gesprek.
Met vriendelijke groet,
Namens Doederij
Thijs en Charlotte Vijnmans
Doederij `de Zwaluw`
Kerkstraat 4
6629 AS Appeltern
tel: 0487-761046
email: info@doederij.com